Svatební focení

  Základní – 7 000 Kč

Zahrnuje focení obřadu, společné skupinkové fotografie a focení novomanželského páru.

Rozšířené – 9 000 Kč

Zahrnuje focení obřadu, společné skupinkové fotografie, focení novomanželského páru, část hostiny
do nakrojení dortu. Max. 4,5 hod. Lze různě nakombinovat.

Polodenní – 12 000 Kč

Zahrnuje focení ranních příprav nevěsty a ženicha, sjíždění hostů, focení obřadu, společné skupinkové fotografie,  focení novomanželského páru, část hostiny do nakrojení dortu. Maximálně 8h focení. Lze  po domluvě různě nakombinovat.

Celodenní – 14 999 Kč

Zahrnuje focení ranních příprav nevěsty a ženicha, sjíždění hostů, focení obřadu, společné skupinkové fotografie,  focení novomanželského páru, focení hostiny a večerní zábavy. Maximálně 10  hod. focení. Lze  po domluvě různě nakombinovat.

Celodenní plus – 21 000 Kč

Zahrnuje focení ranních příprav nevěsty a ženicha, sjíždění hostů, focení obřadu, společné skupinkové fotografie,  focení novomanželského páru, focení hostiny a večerní zábavy. Maximálně 12  hod. focení. Lze  po domluvě různě nakombinovat. Cena dále zahrnuje fotoknihu,  svatební líčení a hairstyling včetně zkoušky.

 

Nezbytnou součástí svatebního focení je také informační předsvatební schůzka, kde probereme veškeré podrobnosti ohledně vašeho velkého dne. Pokud Vám nevyhovuje žádný z balíčků, vytvořím Vám balíček dle vašich přání přímo na míru.

Počet fotek nemám nijak limitovaný. Většinou co nafotím, to i předám. Záleží na Vás, kolik prostoru mi k focení dáte. Ale aby jste měli představu, tak například při focení Obřadu předávám cca 200ks  fotografií.

Upravuji každou fotografii zvlášť. Každá fotka mi projde rukou. Nejvíce upravované jsou fotografie novomanželského páru.

Novomanželé následně obdrží elegantní krabičku ( viz obrázek ), kde je DVD s fotkami (slouží jako záloha dat ), Flash disk a tištěné fotografie ve standardním formátu 10×15. Počet tištěných fotografií se liší v závislosti vybraného svatebního balíčku. Standardně to bývá 30-80  tištěných fotografií.

Dále můžu nabídnout zajištění fotokoutku. Týká se svateb, které nefotím. https://www.fotograf-mira-morgenstern.com/fotokoutek-plesy

Doprava je 6kč/km, do 50km zdarma.

 

Krabička na předání svatebních fotek
Krabička na předání svatebních fotek